O nás

Spoločnosť EFN Námestovo bola založená v roku 1993 ako spoločnosť zaoberajúca sa predajom a servisom kancelárskej a výpočtovej techniky. V roku 2008 sme sa pretransformovali na spoločnosť s ručením obmedzeným - EFN plus, s.r.o. Námestovo. Momentálne máme sídlo na ulici Miestneho priemyslu 570 v Námestove. Zamestnávame šesť pracovníkov.

Od samého počiatku je náš hlavný cieľ - spokojný zákazník. Tejto myšlienke je podriadená celá filozofia spoločnosti a je na Vás zákazníkoch posúdiť, či sa nám to podarilo. Aj keď na slovenskom trhu je ešte stále dominantnou voľbou cena daného zariadenia, my sa už niekoľko rokov zameriavame i na rad doplnkových služieb. Z nich sú najviac preferované: odborné poradenstvo pri výbere tovaru a služieb, dostupnosť tovaru, spôsob financovania pri nákupe, odborný servis a nastavenie výrobkov, rýchlosť vybavovania reklamácií a samozrejme komplexnosť a serióznosť ponuky.

Našich zákazníkov tvoria obyčajní zákazníci, menšie, stredné aj veľké spoločnosti, školy a štátne inštitúcie v rámci regiónu Slovenska. Naším cieľom nie je len podať krabicu za čo najnižšiu cenu, ale ochota s úsmevom poradiť v naplnení hesla:

Sme tu pre Vás a Váš počítač ...